screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kancelaria adwokacka w Zielonej Górze, proszę o pomoc

kancelaria adwokacka w Zielonej Górze, proszę o pomoc

Prowadzę firmę i potrzebuje przygotować umowę według moich wytycznych. Czy jest jakiś prawnik, który takimi sprawami się zajmuje? Zależy mi na kimś, kto ma duże doświadczenie i wie jak takie umowy się tworzy od podstaw.

333_000

Posty: 1

 
Trzeba szukać, dzwonić albo odwiedzać prawników osobiście. Wtedy znajdziemy takich prawników, jacy na swojej pracy bardzo dobrze się znają i co ważne są chętni do pomocy dla nas.

namok

Posty: 8

 
Rzetelnego prawnika w Zielonej Górze znajdziecie na stronie https://twoja-kancelaria.pl. Polecam zaznajomić się z tą ofertą, bo chętnie wszystkim kancelaria pomaga.

Czarek

Posty: 8

 
Korzystałem z pomocy prawnika, ale tutaj raczej chodziło o porady. Wtedy jest o wiele łatwiej. W przypadku trudniejszych spraw stawia się zawsze na doświadczenie.

Lupusx

Posty: 2

 
U mnie różnie było, jeśli chodzi o prawników. Wszystko zależne jest od tego czy naprawdę chcą pomóc czy nastawieni się tylko na zysk. Czasami trzeba porównać kilka różnych ofert i wtedy wiemy, którą z nich wybrać dla siebie. Im ważniejsza sprawa tym bardziej trzeba się będzie skupić bardzo doświadczonego prawnika.

Eksperttt45

Posty: 6

 
U mnie różnie było, jeżeli chodzi o prawników. Wszystko zależne jest od tego czy rzeczywiście chcą pomóc czy nastawieni się tylko na zysk. Czasem trzeba porównać kilka różnych ofert i wówczas wiemy, jaką z nich wybrać dla siebie. Im ważniejsza sprawa tym bardziej trzeba się będzie skupić bardzo doświadczonego prawnika.

merc_i

Posty: 12