screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gdzie przeprowadzić metamorfozę uśmiechu

gdzie przeprowadzić metamorfozę uśmiechu

Witam wszystkich, szukam dobrego specjalisty stomatologa, który zajmuje się kwestią estetyki uzębienia. Potrzebuje kogoś kto będzie w stanie pod tym kątem zadbać o moje zęby. Nie ukrywam, że jest to dla mnie spory problem jak moje zęby się prezentują więc tutaj zdecydowanie kogoś kto od to zadba, ładnie wykończy licówkami i koronami potrzebuje. Jak możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać.

Rakewo

Posty: 1

 
Faktycznie stomatologia estetyczna jest bardzo wymagająca i koniecznie trzeba już mieć do takich zabiegów kogoś kto będzie w stanie temu podołać i wykona takie usługi na wysokim poziomie. Efektywność tutaj w dużej mierze uzależniona będzie też od warunków, w jakich zabieg będzie realizowany, umiejętności i pomysłu na danego pacjenta i to jak jego zęby mają się prezentować.

Booss23

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o Toruń to usługi jakie zaproponuje Ci doktor Drosd nie dostaniesz nigdzie indziej w zakresie stomatologii estetycznej. Wyjątkowy specjalista z wielkim doświadczeniem. U mnie zajmował się wykonaniem implantów, ale znajomej robił kompleksową metamorfozę uśmiechu i powiem szczerze, że to jakie osiągnął efekty było niesamowite.

Jasio234

Posty: 4

 
Staraj się szukać kogoś kto w licówkach się specjalizuje. Odpowiednie ich wykonanie będzie miało bardzo duże znaczenie i wpływ na to jaką estetykę uda się osiągnąć. Dlatego jeśli chcesz mieć pięknie wyglądający uśmiech to moim zdaniem warto będzie szukać specjalisty, który faktycznie zajmuje się stomatologią estetyczną i będzie w stanie taką usługę wykonać w odpowiedni sposób z dbałością o oczekiwania pacjenta.

Jasio234

Posty: 3

 
Do wykonania implantów warto wybrać klinikę, która się tym na co dzień zajmuje i będzie w stanie taka usługę zrobić na odpowiednim poziomie. To zadanie do łatwych nie należy, ponieważ od odpowiedniego umieszczenia implantu wiele zależy, potem znaczenie ma również to jak wykonane będzie wykończenie i to także potem będzie miało wpływ na to jak uzębienie będzie się prezentowało.

xacti

Posty: 7

 
Co do implantów to niewątpliwie będzie najlepsze rozwiązanie, gdy ktoś będzie chciał odbudować zniszczone uzębienie. Natomiast implanty to również spore koszty więc jak już na taką formę obudowy brakujących zębów chcemy się zdecydować to warto mieć kogoś kto będzie w stanie profesjonalnie to wykonać i zadba o to, by efekty takiej usługi były w miarę możliwości jak najlepsze.

daro77

Posty: 9

 
Z mojej perspektywy mogę podpowiedzieć, że wybór odpowiedniego specjalisty do implantów będzie bardzo ważną kwestią, która może mieć wpływ na to jak ta usługa będzie wykonana. Warto szukać lekarza z doświadczeniem i umiejętnościami, które pozwolą na wprowadzenie implanta a potem na późniejsze wykończenie zęba, tak by dało się faktycznie osiągnąć zadowalającą estetykę.

Klarka34

Posty: 2

 
Faktycznie ważne będzie szukanie kogoś kto specjalizuje się w implantach. Taka metoda daje świetne efekty, ale też trzeba umieć to dobrze zrobić. Koszty wprawienia implantów też są wysokie więc jeśli już ktoś chce się na to zdecydować to powinien mieć również gwarancje, że będzie to zrobione w odpowiedni sposób. Warto więc zatroszczyć się o wybór właściwego wykonawcy, który implantami będzie się zajmował.

Black_Riot

Posty: 4

 
Co do stomatologii estetycznej to faktycznie kryją się za nią duże możliwości efektywnego wpływania na to jak uzębienie będzie się prezentować. Natomiast trzeba mieć też taką osobę, która będzie w stanie te możliwości wykorzystać, dlatego warto szukać lekarzy stomatologów, którzy skupiają się na dziedzinie estetyki w szczególności i tym samym są w

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Akurat jeśli chodzi o wygląd zębów to tutaj rolę mają do wykonania stomatolodzy estetycznie. Korony, licówki – to wszystko warto oddać w ręce osób, które są w takich działaniach wyspecjalizowane i będą w stanie odpowiednio się tym zająć. Wykonanie w estetyczny sposób będzie miało wpływ na to jak zęby będą się prezentować.

matek562

Posty: 10