screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja noworodkowa w Szczecinie, oferta

sesja noworodkowa w Szczecinie, oferta

Urodził nam się maluszek i chcemy zrobić sesję noworodkową w Szczecinie, ale nie bardzo wiemy, do kogo się zgłosić. Da się w ogóle taką sesję zrobić? Maluch ma dwa tygodnie i trochę się obawiamy jak ma to wyglądać.

Narcyzzz

Posty: 1

 
Szukamy i analizujemy, co kto robi. Wtedy wiadomo, które zdjęcia nam się podobają i na nie będziemy stawiać. Nie kierujemy się tylko ceną, a jakością całej oferty.

filmik66

Posty: 7

 
Każdy inaczej patrzy na fotografie. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To oznacza, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wówczas zamawiamy jakieś oryginalne fotografie dla rodziny.

Thaniell

Posty: 5

 
W domu nigdy się takich zdjęć nie zrobi. Nie ma na to żadnych szans, bo trzeba wiedzieć jak się ustawić i trzeba jeszcze mieć bardzo dobrej klasy sprzęt, a to wszystko kosztuje. Lepiej jest zapłacić fotografowi i niech zrobi jakieś bardzo oryginalne zdjęcia dla nas.

Grażyna12

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o sesję noworodkową w Szczecinie to polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece, bo tutaj macie najlepszą ofertę na całym rynku.

mirekp2005

Posty: 5

 
Lubię fotografie i to wszystkie, wobec tego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie na nieszczęście nie ma na to zbyt dużo czasu.

TomekK

Posty: 7