screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gadżety reklamowe z nadrukiem, co polecicie ?

gadżety reklamowe z nadrukiem, co polecicie ?

Zastanawiam się nad tym czy jest szansa wyprodukowania ekologicznych gadżetów reklamowych? Macie jakieś informacje?

eGall

Posty: 1

 
Widziałem na jakiejś stronie informacje o gadżetach reklamowych z nadrukiem, które są ekologiczne. Z tego, co wiem to można wiele zyskać na korzystaniu z takich gadżetów. Nie chodzi tylko o planetę, która odetchnie, bo nie będzie tyle plastiku, ale również o wizerunek naszej firmy, dlatego warto się tym zainteresować.

Nikuś23

Posty: 2

 
Dzisiaj to, co ekologiczne jest modne. Dotyczy to również reklamowych gadżetów, dlatego jeśli można takie zamówić to, dlaczego nie? Produkcja takich gadżetów jest bardzo popularna, dlatego ceny gadżetów wcale nie jest to takie drogie jak jeszcze kilka lat temu. Myślę, że warto sprawdzić, co w ogóle się na rynku znajduje.

Nikuś23

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o ekologię to jedyne reklamowe gadżety, jakie kojarzę to coś drewnianego albo papierowego. Nie wiem czy jeszcze się tworzy coś innego? Nie zamawiałem jeszcze nigdy takich ekologicznych gadżetów reklamowych.

Posty: 2

 
Polecam zajrzeć na stronę https://www.example.pl/czy-gadzety-reklamowe-moga-byc-ekologiczne-309886.htm, gdzie dokładnie opisywane są gadżety reklamowe z logo.

namok

Posty: 19

 
Korzystałem z różnych gadżetów reklamowych z własnym logo i byłem zawsze zadowolony. Raz to były gadżety eko, ale w przeważającej ilości były to zwykłe najczęściej plastikowe. Na rynku jest tego bardzo dużo.

matek562

Posty: 8

 
Warto najpierw zdobyć trochę cennych informacji o takich gadżetach reklamowych i dopiero je zamówić. Jeśli chcemy, aby nasza firma była uważana za dbająca o środowisko naturalne to na pewno wersja ekologiczna jest dla nas najbardziej odpowiednia do zakupu.

saradonin

Posty: 3