screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Cieńków, gdzie warto ?

Cieńków, gdzie warto ?

Wiecie może o historii Skoczni Małysza? Gdzie mogę znaleźć informacje w tym temacie? Potrzebuje sprawdzonego źródła. Chciałbym się tam w najbliższym czasie wybrać, a lubię zbierać informacje o różnych miejscach.

El2CzupakaBra

Posty: 1

 
Polecam przejrzeć sobie fotografie z Hali Jaworowej na stronie https://kochambeskidy.pl/wisla-labajow-w-jesiennym-kadrze/. To nadzwyczajna kompozycja, jaka zapadnie każdemu w pamięci. Mnie zachwycają te fotografie i to, co się na nich odnajduje. Sprawdźcie sami wszystko.

propek1

Posty: 10

 
Beskid to duża powierzchnia, dlatego jest tam dużo miejsc, które należałoby zobaczyć. Jeżeli ktoś kocha góry i naturę to na pewno winien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zadowolony. To miejsce, które pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

Grabow12

Posty: 3

 
Lubię zdobywać inne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można choćby pooglądać sobie zdjęcia, które są niespotykane.

RusImp

Posty: 15

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te piękne widoki, ale gusta są bardzo różne. Zaletą jest to, że można się tam dostać niebieskim szlakiem, dlatego warto się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

czertwin

Posty: 3

 
Atrakcji to nam nie braknie w tym regionie. Znajdzie się coś dla dzieci jak i dla dorosłych. Na pewno Wisła Malinka to miejsce, które pożądane byłoby pokazać swoim dzieciom.

Oleczka1

Posty: 3

 
Mnie na Skoczni Małysza się niesłychanie podobało. Z tego, co pamiętam to zwiedza się ją około czterdziestu pięciu minut. Samo miejsce jest magiczne, bo przecież był tam sam mistrz, ale i można przy okazji z góry zobaczyć niesamowite widoki. Polecam odwiedzanie skoczni narciarskiej całej rodzinie, bo faktycznie pożądane byłoby.

HalskiPol

Posty: 11

 
Kocham ten region i kiedy tylko mam czas to się tam pojawiam. Tam można odpocząć i można zobaczyć dużo interesujących miejsc. Przede wszystkim Beskid wybiera się dla widoków, a tam ich faktycznie nie brakuje i każdy z tego będzie niezwykle usatysfakcjonowany.

CHatka-eKo

Posty: 17