screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

strony w Łodzi, poszukuję

strony w Łodzi, poszukuję

Chciałbym nawiązać kontakt z firmą, która zajmuje się stronami www w Łodzi i ma różne pakiety do wyboru. Zależy mi na kimś, kto tworzy strony internetowe nowoczesne. To musi być strona www responsywna.

Limer333

Posty: 1

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bowiem przecież obecnie ludzie przede wszystkim korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

Grabow12

Posty: 4

 
Można dzisiaj bez problemów znaleźć firmę, która niezmiernie chętnie nam pomoże. Firmy są niezmiernie dobrze przygotowane i tworzą indywidualne projekty. Można mieć fotografie, animacje i co tylko chcemy. Wszystko pozostaje kwestią tego jak sporo pieniędzy chcemy wydać.

micko

Posty: 44

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, dlatego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

BoGGo

Posty: 25

 
Dzisiaj każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było dobre dziesięć lat temu. Dzisiaj, jeśli chcemy, aby taka strona była przez ludzi odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, że aby powstała taka strona to niestety, ale trzeba będzie mieć wiedzę oraz bardzo duże doświadczenie.

piehoot

Posty: 30